Razem tworzymy
Magdalena Gumowska
Mariusz Łapiński
Ukryta pod maską gbura dusza towarzystwa. Zyskuje przy bliższym poznaniu. Kopalnia wiedzy i anegdotek. Podobno potrafi opowiedzieć zabawną historyjkę na każdy temat. 
Z wykształcenia humanista, twardo jednak stąpa po ziemi i błyskawicznie podejmuje każdą trudną decyzję. Stanowczy i konsekwentny, chyba, że w sprawę zamieszane są małe szczeniaczki. Podczas wielu lat spędzonych w podróży doszedł do przekonania, że prawdziwy mężczyzna nie powinien przejmować się fryzurą. 
Aspirujący minimalista i pisarz. 
Uosobienie dobroci i radości. Jej pseudonim, Guma, bierze się od nazwiska, ale spokojnie mógłby oznaczać elastyczność jej cierpliwości względem wygłupów męża. Twardy charakter szlifowany na lodowisku podczas treningów hokeja o dziwo idzie wspaniale w parze z opiekuńczą naturą. 
Jej zorganizowany umysł ścisły chętnie porzuci swoje nawet najbardziej dopięte plany, aby udzielić Ci wykładu na temat jednej z dwóch największych pasji: optometrii i optyki lub meteorologii. Bardzo ekspresyjna i gadatliwa, przez co przyciąga wspaniałych ludzi. Ma naturalne szczęście.

Oglądaj nasze filmy

2014 
    Poznajemy się na znanym festiwalu rockowym.
    Jeszcze tego samego roku .zaliczamy pierwszy wspólny wyjazd - dwa tygodnie w Tatrach.
2015 
    Podróż autostopem przez Chorwację i Albanię do Grecji - wspólny miesiąc spędzony w podróży. 
2016 
    Objazdówka po krajach nadbałtyckich. Odwiedzamy Litwę, Łotwę i Estonię. Podczas wyjazdu mają miejsce pierwsze nieśmiałe próby filmowe. 
2017 
    Powstaje pomysł założenia kanału YouTube. Tworzymy pierwsze nagrania z podróży do Hiszpanii i Portugalii. 
    W drugiej połowie roku videoblog nabiera tempa i zaczynamy prowadzić relację z siedmiomiesięcznego wyjazdu do krajów Azjatyckich. 
    Przed wyjazdem legalizujemy nasz związek. 
2018 
    Początek roku wita nas nadal w Azji. Kanał ewoluuje. Z "pamiętnikowo-przygodowego" bloga zamienia się w kanał podróżniczy, i od tej pory        staramy się dodatkowo skupić na pomocy innym, którzy przygotowują się do własnej podróży. 
    Przed połową roku docieramy do Australii. Rozpoczynamy pracę oraz przygotowania do podróży po kontynencie. 
2019 
    Kanał na YouTube zyskuje ponad 1500 subskrybentów. 
    Zakładamy otwartą grupę na Facebooku mającą na celu wymianę informacji dotyczącą podróży.  
    Rozpoczynamy podróż dokoła Australii.
    Zostaje uruchomiona nasza oficjalna strona internetowa. 
2020 
    Powrót do Azji... Zwiedzamy Tajlandię północną i południową z pierwszą grupą wyjazdów z Dobrze Pojechane. Niestety zamknięcie granic            większości krajów Azji (i świata) z powodu panującej epidemii koronawirusa przerywa dalsze podróże. 
KALENDARIUM PROJEKTU
O NAS
DOBRZE POJECHANE W MEDIACH
RADIO RAM
CZWÓRKA - POLSKIE RADIO
YouTube
Instagram
Facebook
Ciekawe historie, informacje i zdjęcia. Nasze bieżące sprawy
Piękne zdjęcia z interesującymi faktami. Wiele inspiracji podróżniczych
Przygodowe filmy z naszych wypraw, pełne rozrywki oraz wiedzy. Poradniki oraz odpowiedzi na Wasze pytania
"7 miesięcy w Azji, w drodze do Australii"
"Stacja nauka 11/07/2018"
"Gościem Podróży z Radiem RAM była Magdalena Gumowska. Mariusz Łapiński został w Brisbane. Australijskie miejsce jest ich nowym domem, po 7 miesiącach w podróży przez Azję. Przed wyjazdem z Wrocławia uruchomili na YT kanal "Dobrze Pojechane", by pokazywać to, o czym inni piszą. Przygotowaniami do długiej wyprawy były europejskie wypady - w Tatry, na greckie wyspy, czy przez Litwę, Łotwę i Estonię."
"Kurkuma wyleczy raka, lądownik poleci na Księżyc, bolid z Białego Stoku wystartuje w Formule Student-to dziś w Stacji Nauka. W cyklu 100 wynalazków na 100-lecie odzyskania niepodległości powiemy o powstaniu i działaniu obturatora. Przygotujemy się na wyprawę do Australii i poszukamy słowa w języku polskim, którego nie da się przetłumaczyć na żaden inny język."

..słuchaj całej audycji na stronie Radia Ram

..słuchaj całej audycji na stronie Czwórki

Więcej znajdziesz na naszym kanale YouTube oraz w zakładce filmy. Zapraszamy do wspólnego zwiedzania wyjątkowych miejsc! 
- 06.10.2018
- 11.07.2018
NASZA MISJA
Dostarczamy rozrywkę na poziomie i dobrą zabawę przez nasze filmy na YouTube oraz humorystyczne i ciekawe prelekcje z prezentacją zdjęć. 
Napisz do nas, jeśli chcesz się spotkać na żywo, wysłuchać ciekawych opowieści, a przy okazji zdrowo pośmiać!

Przez filmy z podsumowaniami wyjazdów pomagamy w planowaniu Waszych wypraw na własną rękę. Dzielimy się, aby Wasza podróż była przyjemna, ciekawa i dobrze zorganizowana,  a przygotowanie do niej nie wymagało dziesiątek godzin spędzonych na przeglądaniu forów internetowych. 
Zabieramy Was na wspólny wyjazdy przygodowy. Przygotowujemy atrakcyjny plan i jesteśmy kompanami podróży. Ponieważ jedziemy razem, my bierzemy na siebie organizację, a Ty zapominasz o stresie, dobrze się bawisz, aktywnie wypoczywasz i poznajesz lokalną kulturę.
Śledząc nas w różnych mediach lub podróżując wspólnie z nami zaspokoisz swoją chęć poznawania Świata. U nas, w różnej formie, znajdziesz wiele ciekawostek i interesujących i zabawnych faktów dotyczących miejsc, które zwiedzamy. 
Dawać ROZRYWKę
POMAGAć 
Organizować WYJAZDY 
DZIELIć SIĘ WIEDZĄ
NASZE SOCIAL MEDIA
ODWIEDZIŁA JUŻ: 
ODWIEDZIŁ JUŻ: 
Instagram
Instagram
Facebook
YouTube
YouTube
YouTube

 Na tej stronie wykorzystujemy pliki cookies (ciasteczka).

 

 

dobrzepojechane@gmail.com

 

MAIL:

SOCIAL MEDIA:

O NAS

TAJLANDIA POŁUDNIOWA

MY

O PROJEKCIE

NASZA MISJA

AUSTRALIA

BALI I KOMODO

BORNEO

SINGAPUR

MALEZJA

WIETNAM

KAMBODŻA

LAOS

TAJLANDIA

TAJLANDIA PÓŁNOCNA

KAMBODŻA

WIETNAM

FILMY

YouTube
Facebook
Instagram
Instagram
Facebook
YouTube

Dowiedz się więcej..

 

MY W MEDIACH

KONTAKT

Masz pytania - napisz do nas,  

chętnie odpowiemy!